تبلیغات
زبان اسوه علم

زبان اسوه علم
Learning Every Thing In The Domain Of Language 
نویسندگان

آزمون تعیین سطح آکسفورد (Oxford Placement Test) ابزاری مطمئن و کافی را برای سطح بندی فراگیران در ابتدای هر دوره را در اختیار مدرسین زبان و کارشناسان ثبت نام آموزشگاه ها و موسسات آموزش زبان انگلیسی قرار می دهد.

این تست بر اساس استاندارد های آموزشی اتحادیه اروپا (ALTE, CEF) تنظیم شده است. آزمون OPT می تواند بصورت دقیق و مطمئن سطح دانش زبانی فراگیران را بر اساس یکی از سطوح استاندارد CEF یعنی A1,A2,B1,B2,C1,C2 مشخص نماید.

پس با کمک OPT می توانید براحتی سطح کتاب آموزشی مورد نیاز خود را مشخص کنید. برای اینکار کافی است پس از مشخص شدن نمره و تطبیق آن با جدول سطح بندی، یکی از کتابهایی که بر اساس CEF تنظیم شده  (مانند Touchstone , Four Corners, Interchange) را تهیه و سطح خود را با جدولی که در پشت کتاب معین شده تطبیق داده و دوره مورد نظر را انتخاب نمایید.

از دیگر ویژگی های بارز OPT امکان تطبیق نتیجه آزمون با آزمون های استاندارد دیگر همچون تافل و آیلتس است. بدین شکل که در جدول معین شده در راهنمای تعیین سطح این آزمون می توانید سطح فعلی خود را در آزمون های دیگر نیز بسنجید.

                                       


آزمون تعیین سطح آکسفورد یکی از معتبرترین آزمون های سنجش سطح دانش زبانی فراگیران است که از دو بخش شنیداری و گرامر تشکیل شده است.

در بخش شنیداری 100 جمله را خواهید شنید که باید روی برگه از بین دو گزینه کلمه ای را که در فایل صوتی می شنوید را علامت بزنید. مدت زمان آزمون شنیداری حدوداً 10 دقیقه می باشد.

در بخش گرامر نیز برای پاسخگویی به 100 سوال داده شده باید از بین سه گزینه عبارت یا کلمه درست را علامت زده و در مدت 60 دقیقه کار پاسخگویی به سوالات را به پایان برسانید.

از آنجا که این تست از reliability بالایی برخوردار می باشد می تواند برای پروژه های علمی، مقالات و پایان نامه های دانشگاهی رشته زبان انگلیسی به منظور اطمینان از همگن بودن نمونه آماری (یا گروه های ازمایش و کنترل آماری) استفاده شود. بدین منظور ابتدا این تست از شرکت کنندگان در تحقیق گرفته می شود و پس از مشخص شدن سطح آماری آنها، نمونه مطلوب را از جامعه آماری جداسازی نموده و کار پژوهشی خود را انجام دهید.


مشخصات محصول:

  • فایل PDF سوالات آزمون تعیین سطح آکسفورد 1 (2004)
  • فایل صوتی آزمون شنیداری (Listening Audio Files)
  • پاسخنامه و جدول راهنمای تعیین سطح OPT و تافل و آیلتس
  • حجم فایل دانلودی: 11MB

قیمت: 39000 تومان
طبقه بندی: فروشگاه، کارشناسی ارشد(MS & MA)،
برچسب ها: آزمون تعیین سطح آکسفورد، آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی، پرسشنامه تحقیق، مقاله رشته زبان انگلیسی، پایان نامه نویسی، Oxford Placement test 1، OPT 1،
[ شنبه 30 شهریور 1398 ] [ 05:42 ب.ظ ] [ M Amin ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام...زبان ابزاری است اجتماعی در جهت هر چه بیشتر نزدیک ساختن انسان ها به یکدیگر و زبان دوم بابی است برای ساختن من جدید درون خود و کشف حقایقی که تاکنون بدان دست نیافته ایم!آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :